Chráníme vaše budovy, zařízení i data

CONTROL4

CO ZÍSKÁM SE SYSTÉMEM CONTROL4?

Neexistuje nic jako jedno univerzální řešení Control4. Krása Control4 a rozdíl oproti jiným společnostem zabývající se chytrými domy tkví právě v tom, že si můžete navrhnout řešení přesně podle Vašich představ, které bude opravdu odpovídat Vašemu životnímu stylu, potřebám a rozpočtu.

Možná, že chcete, aby se dům zamykal každý den v 10 večer a žaluzie se stáhly, jakmile vyjde slunce. Nebo byste možná rádi ovládali obraz, zvuk a světla svého domácího kina jedním ovladačem. Samozřejmě jsou i lidé, kteří chtějí mít doma vše na ovládání jako James Bond – i pro ty máme řešení! Odpověď na otázku: "Co získám díky systému Control4?" tedy závisí jen a pouze na Vašem životním stylu, domě a rozpočtu.

V ČEM JE CONTROL4 JINÝ?

Control4 nabízí komplexní řešení, které skýtá nekonečné možnosti rozšíření: začněte s chytrým termostatem nebo domácím kinem. Pomalu rozšiřujte automatizace dál po domě, až Vám čas a peníze dovolí. Vaše požadavky se se mohou v průběhu života měnit a Control4 vám vždy nabídne vhodné řešení.

KOLIK STOJÍ V PRŮMĚRU SYSTÉM CONTROL4?

To záleží na mnoha faktorech. Ať již velikosti Vašeho domu, počtu pokojů a také počtu technologií, které chcete propojit a přidat. Systém Control4 začíná na 50 tis. Kč a největší systémy stojí několik milionů. Obecně je vhodné dát za inteligentní systém ovládání Vašeho domova vč. zabezpečení a slaboproudu zhruba 10-20 % z ceny za postavení domu.

CO POTŘEBUJI JAKO PRVNÍ VĚC?

Vše začíná ovladačem s operačním systémem Control4. Představte si ho jako mozek, který ovládá celou automatizační magii.

Ovladač v podstatě umožňuje ovládat prakticky jakoukoli domácí funkci včetně Vaší televize, hudby, osvětlení, ovládání teploty a bezpečnosti. Každý ovladač Control4 obsahuje Control4 aplikaci (umožňuje ovládat systém Control4 Vaším chytrým telefonem nebo tabletem), službu TuneIn (umožňuje poslouchat přes 70 000 rozhlasových stanic) a software pro interkom (tak abyste mohli snadno komunikovat po domě dotykovými obrazovkami a dveřními stanicemi Control4)

Control4 nabízí stovky produktů pro prakticky všechna řešení chytrých domů nebo podniků. Spolu s našim dealerem navrhnete systém, který bude odpovídat vašim požadavkům a on/ona připraví detailní seznam dodatečného hardwaru, který bude ještě potřeba.

JAK MŮŽU OVLÁDAT SVŮJ SYSTÉM?

Způsob ovládání je kompletně na Vás. Používejte takové ovládání, jaké vám vyhovuje – televizní ovladač, dotykové obrazovky, chytrý telefon, tablet nebo jakýkoli počítač s přístupem k internetu. Díky funkci 4Sight Anywhere Access se můžete přihlásit do svého domu prakticky odkudkoli na zeměkouli, pokud je v dosahu mobilní internet.

Nezapomeňte, že díky systému Control4 se už nemusíte zabývat opakovaným ovládáním – věci se prostě dějí automaticky. Pouze jednou nastavíte a už se nestaráte. Jde o zcela nový způsob nazírání na fungování vašeho domu.

MÁM STARŠÍ DŮM. BUDE I PŘESTO CONTROL4 SYSTÉM FUNGOVAT?

Určitě! Systém Control4 se sice nejčastěji instaluje do již postavených domů, ale nabízíme také širokou škálu bezdrátových prvků. A s těmi je nasazení Control4 do vašeho stávajícího domu, a to bez sekání, naprostou hračkou!