Chráníme vaše budovy, zařízení i data

Nová dotyková klávesnice

INT-TSI-BSB

Kapacitní dotykový 7” panel, reagující na jemný dotyk, skleněná vrstva chránící displej před poškozením, možnost plného přizpůsobení rozhraní pro každého uživatele, interaktivní Widgety pro ovládání domácí automatizace, 2 zóny, integrované ethernetové rozhraní pro propojení mezi dvěma panely, slot pro paměťovou kartu microSD, možnost zobrazení IP kamer, barevné provedení: černý předek, stříbrný rámeček, černá záda, součástí balení 2GB microSD karta

1.prstZákazníci, kteří využívají možnosti nabízené moderními zabezpečovacími systémy založených na ústřednách INTEGRA, vyžadují pohodlný způsob ovládání těchto systémů. Dotykový panel INT-TSI vnáší novou kvalitu do jejich ovládání.

Dotykový panel INT-TSI v sobě skrývá nejmodernější technologii. Výkonný procesor zaručuje možnost ovládání i velmi rozsáhlého grafického uživatelského rozhraní. Moderní programové vybavení a hardware nejvyšší kvality umožňuje konfiguraci systému kombinujícího ochranu objektu a domácí automatizaci. Jedinečné řešení využité v dotykovém panelu INT-TSI umožňují instalačnímu technikovi neomezené možnosti nakonfigurovat uživatelské rozhraní tak, aby bylo každodenní ovládání systému intuitivní, jednoduché a pohodlné.

8securex

Vlastnosti:

 • 7" dotyková obrazovka s rozlišením 800 x 480
 • plně nastavitelné uživatelské rozhraní
 • „widgety“ umožňující uživateli obsluhu klávesnice, ovládání zabezpečovacího systému a řízení domácí automatizace
 • rychlé spuštění různých funkcí pomocí makro příkazů
 • zobrazení obrazů z web kamer (JPEG a MJPEG)
 • schopnost zobrazit prezentaci jako spořič
 • jedno-jádrový procesor ARM Cortex A8
 • vestavěná čtečka microSD paměťových karet
 • vestavěné 2 reproduktory o výkonu 2W
 • 2 programovatelné drátové zóny
 • podpora detektorů typu NO a NC
 • podpora konfigurace EOL, 2EOL a 3EOL (3EOL při spojení s ústřednou INTEGRA Plus)
 • programovatelná hodnota vyvažovacích rezistorů
 • tamper kontakt proti otevření krytu a odtržení od stěny

Intuitivně, jednoduše a pohodlně…

Díky velkému dotykovému panelu s úhlopříčkou 7” je zaručeno pohodlné ovládání doposud možné pouze pomocí tabletů nebo chytrých telefonů. Použití interaktivních widgetů na displeji umožňuje pomocí jednoho dotyku ovládat osvětlení, vytápění, pohyb rolet nebo dokonce zavlažování trávníku. Dotykový panelINT-TSI slouží i pro okamžité zobrazení informací o stavu systému, která může být zobrazena na displeji v grafické podobě.

Ovládání automatizace

Dotykový panel INT-TSI je vynikajícím nástrojem pro ovládání inteligentních systémů domácí automatizace díky možnosti spustit celé sekvence činností při použití jednotlivých widgetů. Umožňuje aktivovat scény – složené ze sekvence činností, aktivované jediným dotykem widgetu. Například, spuštění scény „promítání filmu”, aktivuje stažení rolet, roztažení promítacího plátna a ztlumení osvětlení v místnosti. 

3.automatizace

Scény mohou též obsahovat ovládání vytápění, klimatizace, žaluzií, vstupní a garážové brány nebo závlahový systém zahrady.

Zobrazení obrazu kamer

4.kameraFunkce nového dotykového panelu INT-TSI nejsou omezené pouze na ovládání zabezpečovacího systému a zařízení domácí automatizace. Díky možnosti získat obraz z digitálních IP kamer plní nový dotykový panel účel skutečného centra ochrany, která spojuje nejdůležitější funkce zodpovědné pro zajištění bezpečnosti.
Umožňuje například zobrazit na displeji dotykového panelu obraz z kamery nainstalované v blízkosti vstupní brány, nebo zjistit, kdo se pohybuje v zahradě okolo domu.

Ověřená kompatibilita s kamerami společnosti HikVision!

HIKvision


Přizpůsobení uživateli

5.vzhledZajímavou a jedinečnou vlastností dotykového panelu INT-TSI je možnost přizpůsobit uživatelské rozhraní každému uživateli – s ohledem na funkce a na vzhled. Například: uživatelé, kteří využívají jen základní funkce systému, budou mít přístup pouze k těm nejvíce používaným, náročnější uživatelé mohou využívat rozšířenou verzi uživatelského rozhraní.

Konfigurační program umožňuje využít jeden ze třech vytvořených scémat grafických prvků, tzv. šablon, díky kterým je možné dosáhnout atraktivního a jedinečného vzhledu tohoto zařízení.

7.varianty
Moderní dotykový panel INT-TSI je dostupný ve dvou barvách krytu. Díky tomu je vhodný do interiérů každého typu.

Dotykový panel INT-TSI spolupracuje s ústřednami: INTEGRA 24, INTEGRA 32, INTEGRA 64, INTEGRA 128, INTEGRA 64 PLUS, INTEGRA 128 PLUS a INTEGRA 128 wrl.

Tento výrobek je vystaven a připraven k odzkoušení v našem novém SHOWROOM