Chráníme vaše budovy, zařízení i data

Vítáme Vás!

Společnost ELZY je dynamicky se rozvíjející, ryze česká soukromá společnost, která úspěšně působí v oblasti dodávek zboží, služeb a řešení na poli zabezpečovacích, informačních a komunikačních technologiích již 29 let. Systematické a dlouhodobé budování odborných znalostí, pečlivé sledování potřeb zákazníků přispělo k tomu, že ELZY je v současné době nejvýznamnějším regionálním dodavatelem zabezpečovacích, informačních a komunikačních technologií.

Náš tým

V týmu naší společnosti se nacházejí profesionálové z oblasti bezpečnosti, síťové infrastruktury, optických, metalických i bezdrátových technologií, hardware, software a dalších technologií. Při realizaci projektů také čerpáme z dlouholetých znalostí a zkušeností našich zaměstnanců.

Proč razíme cestu individuálního přístupu k Vaší jakékoliv zakázce?

Uvědomujeme si, že co zákazník, to odlišné nároky při výběru vhodného systému či výpočetní techniky. Někteří zákazníci preferují jednoduchost ovládání. Jiní zákazníci nehledí jen na funkčnost a bezpečnost většiny instalovaných prvků, ale také na design.

Víme, že každý jsme jiný a máme jiný žebříček priorit, proto každý projekt či techniku včetně aktuální cenové nabídky Vám "ušijeme" přímo na míru!

Předmět činnosti

ELZY se zaměřuje nejen na zákazníky z řad firem, ale i na zákazníky z řad domácností. Nabídka ELZY lze rozdělit do čtyř hlavních směrů: 

Zajistíme<br />Vaší bezpečnou<br />počítačovou síť<br />vaše data

Zajistíme
Vaší bezpečnou
počítačovou síť
vaše data

Zjistit více
Postaráme se<br />o Vaše budovy<br />nové trendy<br />elektroinstalace

Postaráme se
o Vaše budovy
nové trendy
elektroinstalace

Zjistit více

Víte, že..?