Chráníme vaše budovy, zařízení i data

Poplachové zabezpečovací a tísňové systémy (PZTS)

Základní stupeň ochrany Vašich objektů. Jen včasnou signalizací při narušení Vašeho objektu dokážete případného pachatele odradit.

Více o službě

Dohledové a poplachové přijímací centrum (DPPC)

Poskytujeme nepřetržitý dohled nad Vašimi bezpečnostními systémy. Vyšší stupeň ochrany Vašich objektů, který rozhodně doporučujeme využít.

Více o službě

Kamerové systémy
(CCTV)

Kamerové systémy monitorují pohyb osob vně i uvnitř Vašich objektů. Nabízíme jednoduché kamerové systémy, ale i moderní inteligentní analytické kamery včetně uchování kamerového záznamu.

Více o službě

Elektrická požární signalizace (EPS)

Elektrická požární signalizace zachraňuje životy, protože nás upozorní na vznikající nebezpečí požáru včasnou detekcí a včasnou signalizací. Chrání nám to nejcennější, co máme, chrání nás samotné.

Více o službě

Přístupové systémy
(EKV)

Nabízíme bezpečnost, ale také komfort přístupu do Vašich objektů. S těmito systémy můžete zapomenout na velké svazky klíčů a nekonečnou starost kolem nich.

Více o službě

Ozvučení a evakuační rozhlas
(ER)

Veřejné ozvučení a evakuační rozhlas nás obklopuje na každé kroku. Nejedná se jen o obecní nebo městký rozhlas, ale můžeme na něj narazit ve školách, v obchodních centrech, v nemocnicích...

Více o službě

Fyzická ostraha a recepční služby

Ne všude lze lidský faktor nahradit elektronikou. Někdy prostě a jednoduše potřebujeme, aby u vjezdu stál vrátný, na recepci se usmívala příjemná slečna, nebo v hotelu dohlížel hotelový detektiv.

Více o službě

Datové sítě a kabeláže

Kvalitně navržená a odborně nainstalovaná strukturovaná kabeláž je základním prvkem IT-infrastruktury zajišťující přenos dat a vzájemnou komunikaci PC, serverů, telefonních přístrojů či VOIP zařízení. Při jejím návrhování a montáži se snažíme řídit třemi požadavky: spolehlivost, rychlost a připravenost na další potencionální růst IT-infrastruktury. 

Více o službě

Správa serverů

Co je server?
Server je v podstatě o něco "složitější a výkonnější počítač" než ten, který máte běžně doma. Běží 365 dní v roce. Probíhají na něm důležité, mnohdy náročné aplikace. Proto je nezbytné vybrat servery obsahující kvalitní komponenty. Dodáme Vám kompletní serverové řešení „na klíč” nebo převezmeme stávající server pod naší správu.

Více o službě

Záloha dat a bezpečnost

"Brouzdáte" částo po síti, používáte internetové bankovnictví. Jste si jistí, že máte dobře zabezpečený počítač? Bojíte se, že si omylem vymažete data (jako rodinných fotek, objednávek, faktur, atd.)? Rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodného antivirového programu nebo se zálohováním? Kontaktujte nás nebo navštivte naši nově zrekonstruovanou prodejnu "SHOW ROOM".

Více o službě

Satelity, antény a TV

Postavili jste domek a nemáte anténu? Potřebujete připojit, naladit nebo seřídit satelitní příjímač? Máte špatný signál na Vaší anténě? Dosloužil Vám Váš starý satelit nebo Vám nevyhovuje stávající rozvod? Chcete si vybírat z bohaté nabídky programů v HD rozlišení? Naše firma provádí montáže, rekonstrukce a opravy anténní a satelitní techniky pro rodinné domy, bytové zástavby, chalupy atd.

Více o službě

"inteligentní"
i klasická
elektroinstalace

základem dobré a bezpečné elektroinstalace je její samotné provedení. Dobře instalovaná elektrika nám nejen dobře funguje, ale zároveň nás ani nezraní, ani nezabije. Zveme Vás na ukázky nových trendů instalace do našeho nového SHOWROOM v Jindřichově Hradci.

Více o službě

Revize
elektroinstalací
slaboproudů

revize zařízení nesmíme brát jenom jako nutné zlo, nebo nějaký kus papíru pro pojišťovnu. Revizní technici jsou ti poslední lidé, kteří mohou odhalit (ještě bezpečně) možnou poruchu na Vaší instalaci. Představme si následky, které mohou nastat, pokud by poruchu na elektroinstalaci objevilo Vaše milované, hýčkané dítě.

Více o službě

projekce
elektro
oboru

Každá stavba začíná u projektu. Stavba včetně všech technických prvků. Projekt obsahuje všechna přání zákazníka, ještě před samotnou realizací. Jenom dobře připravený projekt Vám ušetří náklady na pořízení jakéhokoliv systému, proto nešetřete projektanta svými požadavky na jakýkoliv systém.

Více o službě

Výpočetní technika a příslušenství

Dnešní život si bez tohoto produktu umíme asi jen těžko představit. Nabídka IT je v dnešní době téměř nekonečná. Kvalitní výpočetní technika je dnes klíčovým faktorem pro Vaší konkurenceschopnost. Kritickým stavem může být však její výpadek nebo porucha.

Více o službě

Software,
antivirová ochrana
a licence

neboli programové vybavení. Ani ten nejlepší hardware nemůže bez kvalitních programů (software) dobře fungovat. Nesmíme zapomenout na licenční podmínky jednotlivých programů. Dobrou organizací nákupu licencí dokážeme ušetřit nemalé peníze.

Více o službě

Komunikační a informační technologie

tyto komponenty zabezpečují přenos informací (komunikaci) mezi jednotlivými prvky výpočetní techniky. Kvalitní výběr prvků nám zabezpečí přesnou, bezchybnou a bezpečnou komunikaci v dnešním digitálním světě. Chraňte svoje data.

Více o službě

Rozvoz zboží
vám ušetří
čas

Známe to všichni. Ve chvíli, kdy potřebujeme dokončit a vytisknout důležitý dokument, dojde toner. Venku prší, je chladno a my musíme běžet pro náhradní. Našim zákazníkům nabízíme možnost rozvozu u nás zakoupeného zboží. Stačí zvednout telefon a objednat.

Více o službě