Chráníme vaše budovy, zařízení i data

Záloha dat a bezpečnost

Ochrana dat zálohováním a prostřednictvím antivirových programů je v současné době naprosto nezbytná, jak ve firmách, tak i v domácnostech.

Důležitá data, která jsou pouze na disku používaného PC, či serveru, jsou vystavena nebezpečí ztráty smazáním, viry, kolizí HW atd. V případě jejich ztráty se jedná o závažný a často již neřešitelný problém. Z tohoto důvodu je nutné data zálohovat a archivovat.

Nabízíme několik možností zálohy dat, včetně vytvoření kompletních diskových obrazů systému a dat, ze kterých je možné obnovit systém do původního stavu včetně dat uživatele. Zálohy se nejčastěji ukládají pomocí SW (Acronis) na externí pevné disky, NAS úložiště event. pomocí RAID pole na interní pevné disky.

 Informační technologie v celém svém rozsahu vyžadují vysokou kvalitu zabezpečení. Bezpečnost připojení k internetu je jednou z nejžádanějších a nejnezbytnějších věcí. Na poli bezpečnosti klademe vysoký důraz na její kvalitu a provedení.

Zajišťujeme bezpečnost pomoci kvalitních a ověřených antivirových programů, bezpečnostních bran firewall, šifrování dat atd.